ȘCOALA DE ȘOFERI AUTO VLAD BUCUREȘTI

Deoarece permisul este o etapă importantă în viața noastră, Școala Auto Vlad se angajează să te susțină cu profesionalism pe parcursul pregătirii pentru permisul de conducere.

În timp ce pentru mulți permisul de conducere este sinonim cu stresul, Școala Auto Vlad te întâmpină în spații moderne și plăcute, cu echipe receptive și prietenoase, daca vrei să iei permisul în sectoarele 2, 3 și 4 din București.

Instructorii Școlii Auto Vlad

Chiar dacă inovația rămâne foarte importantă în afacerea noastră, am ales, prin Școala Auto Vlad, să te
întâmpinăm cu instructori competenți și prietenoși și să construim o relație de încredere cu tine.
Reușita examenului pentru permisul de conducere necesită supraveghere și monitorizare de calitate,
motiv pentru care echipa noastră te va învăța să conduci calm și te va însoți până la examenul final.
Cu o bogată experiență, instructorii Auto Vlad te sfătuiesc și îți oferă siguranță la volan. Flexibili și
receptivi, aceștia se pot adapta programului tău.

Înscrie-te acum la Auto Vlad și ia permisul din prima!

Sau vizitează-ne la sediul școlii noastre din Str. Râmnicu Vâlcea, nr 31, Sector 3, București.

Program Școala Auto Vlad Sector 3 București

Legislație: Luni, miercuri, orele 16.00-18.00