Whatsapp Suna
0723.446.799     0727.607.082         L - V 10:00 - 21:00; S 10:00 - 14:00; D închis

Preț școala de șoferi București Auto Vlad

Școala de șoferi Auto Vlad îți oferă cursuri de șofat de calitate la prețuri avantajoase.

Pachete all inclusive.

Reduceri pentru elevi și studenți și plata în rate.


Categoria B

Suna si precizeaza ca vii din site si primesti o reducere de 300 LEI 

Categoria B Studenți

Suna si precizeaza ca vii din site si primesti o reducere de 300 LEI 

Categoria A

Suna si precizeaza ca vii din site si primesti o reducere de 300 LEI 

Categoria A Studenți

Suna si precizeaza ca vii din site si primesti o reducere de 300 LEI 

Categoria B
Cutie automată

Suna si precizeaza ca vii din site si
primesti o reducere de 300 LEI 

Cât costă școala de șoferi?

În România, școala de șoferi costă în medie 2.500 RON.

Acest cost include prețul cursului de legislatie rutiera și prețul cursului auto practic.

Dacă adaugăm și costurile legate de obținerea avizelor medicale și psihologice, prețul permisului de conducere nu este chiar mic.

Acest lucru poate fi explicat simplu: ca să iei permisul din prima, ai nevoie de un număr important de ore de conducere, cel puțin 30, care sunt obligatorii. La acestea se adaugă cele 24 de ore de legislație rutieră, obligatorii și acestea. Într-adevăr, numărul de ore stă la baza prețului școlii de șoferi în România.

Ca să reducem costul total al permisului de conducere și să oferim prețuri avantajoase și reduceri elevilor noștri, la Scoala Auto Vlad am regândit cursurile auto: am sporit calitatea ședințelor de conducere și am optimizat pregătirea teoretică a elevilor.

În primul rând, utilizăm instrumente digitale: datorită serviciului nostru de instruire online care este mai puțin costisitoare decât cursurile la sală, am reușit să oferim pachete de cursuri auto la prețuri scăzute. Prețurile noastre sunt astfel cu 20% mai ieftine decât preturile altor școli de șoferi.

Mai presus de toate, datorită experienței și priceperii instructorilor de care dispunem, elevii noștri își pot lua permisul încadrându-se în numarul minim de 30 ore de conducere, fără sa fie nevoiți să achiziționeze ore suplimentare.

Derulează în sus