ȘCOALA DE ȘOFERI SECTOR 3 AUTO VLAD BUCUREȘTI – IA PERMISUL DIN PRIMA!

Școala de șoferi Sector 3 Auto Vlad te ajută să iei permisul auto și moto din prima. Ai încredere în instructorii de la școala noastră de șoferi din Sectorul 3 și vei obține permisul de categoria B și A rapid și ușor!

Fie că te afli în Centrul Civic, Vitan, Muncii, Unirii, Titan, Lipscani, Dristor, Dudești, Sălăjan, Balta Albă sau în altă parte,
înscrie-te acum!

Cursuri auto și moto adaptate nevoilor tale

Cursuri auto și moto adaptate nevoilor tale. Te învățăm să conduci in Sectorul 3

La Școala de șoferi Auto Vlad din Sectorul 3, suntem conștienți de nevoile și dorințele tuturor.

Acesta este motivul pentru care avem pachete de cursuri auto și moto care îți implinesc toate așteptările.

Școala noastră de șoferi îți oferă mai multe cursuri pentru permis:

• Cursuri școala de șoferi categoria B
  • Cursuri moto pentru permis categoria A

Nu ezita să ne contactezi pentru mai multe informații! Îți garantăm cursuri auto de calitate ca să conduci responsabil și sigur!

Punctele forte ale școlii de șoferi Auto Vlad din Sectorul 3

Învață să conduci în siguranță cu echipa noastră de instructori experimentați și calificați! Mereu la dispoziția ta, oferim cursuri adaptate nevoilor și bugetului tău.

Școala noastră de șoferi, preocupată de succesul tău, îți oferă:

• Suport personalizat
  • Instructor personal
  • Atmosferă prietenoasă
  • Permisul la cel mai bun preț din Sectorul 3
  • Acces ușor la zona de pregătire practică
  • Simulare examen auto traseu – te învățăm fix traseul!
  • Simulare chestionare auto
Punctele forte ale școlii de șoferi Auto Vlad din Sectorul 3

Școala de șoferi – Avantaje

24 de ore de legislatie

Raport bun calitate/pret Sectorul 3

Vehicul pentru permis categoria B

Instructor auto personal

Înscrie-te acum la Auto Vlad și ia permisul din prima!

Sau vizitează-ne la sediul școlii noastre din Str. Râmnicu Vâlcea, nr 31, Sector 3, București.

Program Școala Auto Vlad Sector 3 București

Legislație: Luni, miercuri, orele 16.00-18.00